PLAN ZAJĘĆ W MARCU 2018

Administrator Dnia .

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

01.03.2018

SNOWBOARD 17:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI DSD BYTOM.

01.03.2018

SZKRABY 17:45 (DZIECI 2-3 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

01.03.2018

SNOWBOARD

18:00

GRUPA ZAAWANSOWANA - OŚRODEK NARCIARSKI DSD BYTOM.

01.03.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

02.03.2018

ZRĘCZNE ŁAPKI 16:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

02.03.2018

AQUAFITNESS

20:00

BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

03.0.2018

ROLKI

9:00

PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

03.03.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

03.03.2018

NARCIARSTWO BIEGOWE 10:30

GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA.

03.03.2018

ACTIVE WALK 11:30 KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72

03.03.2018

NARCIARSTWO BIEGOWE 12:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA- OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA.

04.03.2018

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 11:00 PUCHAR ZABRZA - ISTEBNA, ZŁOTY GROŃ.

05.03.2018

MALI MEDYCY 18:00 (DZIECI 6-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

06.03.2018

BALET 16:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

06.03.2018

SNOWBOARD 17:00

GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI DSD BYTOM.

06.03.2018

SNOWBOARD 18:00 GRUPA ZAAWANSOWANA - OŚRODEK NARCIARSKI DSD BYTOM.

07.03.2018

ŚPIEW 18:00 (DZIECI 8-10 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

08.03.2018

SZKRABY 17:00 (DZIECI 1-2 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

08.03.2018

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 17:00

GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI DSD BYTOM.

08.03.2018

SNOWBOARD 17:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI DSD BYTOM.

08.03.2018

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 18:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA- OŚRODEK  NARCIARSKI DSD BYTOM.

08.03.2018

SNOWBOARD 18:00 GRUPA ZAAWANSOWANA - OŚRODEK  NARCIARSKI DSD BYTOM.

08.03.2018

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 19:00 JAZDA NA TYCZKACH - OŚRODEK  NARCIARSKI DSD BYTOM.

08.03.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

09.03.2018

JUDO 17:00 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ). 

11.03.2018

NARCIARSTWO BIEGOWE 10:30 GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA.

11.03.2018

NARCIARSTWO BIEGOWE 12:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA- OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA.

12.03.2018

TANIEC 16:00

DZIECI 2-4 LAT - DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ)

12.03.2018

TANIEC 18:00 LATINO SOLO DLA PAŃ - DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ)

12.03.2018

DESTINATION IMAGINATION 18:00 KREATYWNE ZAJĘCIA (DZIECI 6-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

12.03.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

13.03.2018

ART. INSPIRACJE 18:00 (DZIECI 3-4 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

14.03.2018

LABORATORIUM DR ŁODYGI 18:00 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

14.03.2018

AQUA INTERWAŁ 19:10 BASEN SP 1 UL. SPORTOWA 5 (PROGRESSFITNES PARTNER AZ).

15.03.2018

SZKRABY 17:45 (DZIECI 2-3 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

15.03.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

16.03.2018

JUDO 16:15 (DZIECI 3-4 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

17.03.2018

FITNES 11:30 KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72

18.03.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

18.03.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

19.03.2018

DESTINATION IMAGINATION 18:30 KREATYWNE ZAJĘCIA (DZIECI 6-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

20.03.2018

ART. INSPIRACJE 19:00 (DZIECI 7-9 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

21.03.2018

WSPINACZKA 18:00 DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26

21.03.2018

ŚPIEW 19:00 (DZIECI 13-16 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

22.03.2018

SZKRABY 17:00 (DZIECI 1-2 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

22.03.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

23.03.2018

ZRĘCZNE ŁAPKI 16:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

23.03.2018

JOGA 20:00 "SYNERGIA" PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

24.03.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

24.03.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

24.03.2018

WSPINACZKA 12:00 DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26

26.03.2018

MALI MEDYCY 18:30 (DZIECI 6-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

26.03.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

27.03.2018

AERIAL YOGA 17:00 DZIECI DO 5 LAT - "SYNERGIA" PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

27.03.2018

BALET 16:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

28.03.2018

ŚPIEW 17:15 (DZIECI 4-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

29.03.2018

SZKRABY 17:45 (DZIECI 2-3 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

29.03.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

30.03.2018

JUDO 17:00 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).