PLAN ZAJĘĆ W STYCZNIU 2018

Administrator Dnia .

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

04.01.2018

HISZPAŃSKI

17:30

(DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

04.01.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ)

05.01.2018

ZRĘCZNE ŁAPKI 16:00

(DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

05.01.2018 TANIEC 19:15 TANIEC UŻYTKOWY PIERWSZY STOPIEŃ DOM HARCERZA UL. WOLNOŚCI 350A. (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ)

05.01.2018

AQUAFITNESS 20:00 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

06.01.2018

NORDIC WALKING

9:00

KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

07.01.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

07.01.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

08.01.2018

MALI MEDYCY

18:30

(DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

09.01.2018

ART. INSPIRACJE

19:00

(DZIECI 7-9 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

10.01.2018

TANIEC 16:00 GIMNASTYKA I TANIEC 50+ , DOM HARCERZA UL. WOLNOŚCI 350A. (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ)

11.12.2018

SZKRABY 17:00

(DZIECI 1-2 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

11.01.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ)

12.01.2018

JUDO 16:15 (DZIECI 3-4 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

13.01.2017

FITNESS 11:30 KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72

15.01.2018

DESTINATION IMAGINATION 18:30 KREATYWNE ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄ DZIECI DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY KREATYWNOŚCI, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

15.01.2018

AQUA FIT 20:10 BASEN SP 1 UL. SPORTOWA 1 (PROGRESSFITNES - PARTNER AZ)

16.01.2018

BALET 16:00

(DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

16.01.2018

CAPOERIA 19:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

17.01.2018

LABORATORIUM DR ŁODYGI 18:00 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

18.01.2018

SZKRABY 17:00 (DZIECI 1-2 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

18.01.2018

NIGHT RUNNERS 20:20

RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

19.01.2018

JUDO 17:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

21.01.2018

ROLKI 9:00 POCZĄTKUJĄCY - PODSTAWY JAZDY, ARENA ZABRZE

21.01.2018

ROLKI 10:00 ZAAWANSOWANI,  ARENA ZABRZE

22.01.2018

MALI MEDYCY 18:00 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

23.01.2018

ART. INSPIRACJE 19:00 (DZIECI 7-9 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

24.01.2018

ŚPIEW 17:15 (DZIECI 4-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

25.01.2018

ART. ENGLISH 16:30 (DZIECI 6-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

25.01.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

26.01.2018

ZRĘCZNE ŁAPKI 16:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

26.01.2018

JOGA 20:00 "SYNERGIA" PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 72 (PARTNER AZ)

27.01.2018

ACTIVE WALK 12:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72

28.01.2018

ROLKI 9:00 POCZĄTKUJĄCY - PODSTAWY JAZDY, ARENA ZABRZE

28.01.2018

ROLKI 10:00 ZAAWANSOWANI,  ARENA ZABRZE

30.12.2018

AERIAL YOGA 16:00 DLA DZIECI (16 LAT I WIĘCEJ), "SYNERGIA" PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 72 (PARTNER AZ)

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).