PLAN ZAJĘĆ W KWIETNIU 2018

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

04.04.2018

ŚPIEW 17:15 (DZIECI 4-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

05.04.2018

HISZPAŃSKI 17:30 (DZIECI 6-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

05.04.2018

NIGHT RUNNERS

20:20

RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

06.04.2018

JUDO 16:15 (DZIECI 3-4 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

06.04.2018

AQUAFITNES 20:00 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

07.04.2018

MTB

10:30

WYCIECZKA ROWEROWA (DZIECI 9-13 LAT) BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (RÓG ULIC CZOŁGISTÓW/MATEJKI).

07.04.2018

NORDIC WALKING

9:00

KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

07.04.2018

ACTIVE WALK 11:30 KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72

09.04.2018

TANIEC 16:00

DZIECI 2-4 LAT - DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ)

09.04.2018

MALI MEDYCY 18:30 (DZIECI 6-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

09.04.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

10.04.2018

ART. INSPIRACJE 19:00 (DZIECI 7-9 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

10.04.2018

AQUA SLIM 20:10 BASEN SP 1 UL. SPORTOWA 5 (PROGRESSFITNES PARTNER AZ).

11.04.2018

LABORATORIUM DR ŁODYGI 18:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

11.04.2018

WSPINACZKA 18:00

DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26

11.04.2018

AQUA INTERWAŁ 19:10 BASEN SP 1 UL. SPORTOWA 5 (PROGRESSFITNES PARTNER AZ).

12.04.2018

MTB 16:30 KOLARSTWO MTB - PARK ROTMISTRZA PILECKIEGO (POMNIK)

12.04.2018

SZKRABY 17:00 (DZIECI 1-2 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

12.04.2018

NIGHT RUNNERS 20:20

RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

13.04.2018

JUDO 17:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ). 

14.04.2018

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

14.04.2018

MTB 10:30 WYCIECZKA ROWEROWA (DZIECI 9-13 LAT) BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (RÓG ULIC CZOŁGISTÓW/MATEJKI).

14.04.2018

WSPINACZKA 12:00 DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26

15.04.2018

KOLARSTWO SZOSOWE 9:00 PARKING KOMPLEKSU REKREACJI AQUARIUS (PARTNER AZ).

15.04.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

15.04.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

16.04.2018

DESTINATION IMAGINATION 18:30 KREATYWNE ZAJĘCIA (DZIECI 6-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

17.04.2018

CAPOEIRA 19:00 (DZIECI 4-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

18.04.2018

MTB 16:30

OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LEŚNE).

18.04.2018

ŚPIEW 19:00 (DZIECI 12-15 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

19.04.2018

SZKRABY 17:45 (DZIECI 2-3 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

19.04.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

20.04.2018

ZRĘCZNE ŁAPKI 16:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

21.04.2018

BIATHLON DLA KAŻDEGO 9:00 ZAWODY BIEGOWE - ARENA ZABRZE.

21.04.2018

KOLARSTWO SZOSOWE 9:00 PARKING KOMPLEKSU REKREACJI AQUARIUS (PARTNER AZ).

21.04.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

21.04.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

23.04.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

24.04.2018

AERIAL YOGA 16:00 "SYNERGIA" PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

24.04.2018

CAPOEIRA 19:00 (DZIECI 4-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

25.04.2018

ŚPIEW 19:00 (DZIECI 12-15 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

26.04.2018

SZKRABY 17:00 (DZIECI 1-2 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

26.04.2018

NORDIC WALKING 17:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

26.04.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

27.04.2018

JUDO 16:15 (DZIECI 3-4 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

27.04.2018

JOGA 20:00 "SYNERGIA" PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

28.04.2018

FITNES 11:30 KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72

29.04.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

29.04.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

30.04.2018

MALI MEDYCY 18:30 (DZIECI 6-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).