PLAN ZAJĘĆ W STYCZNIU 2019

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

01.01.2019

MTB 12:00 WYCIECZKA NOWOROCZNA, START ARENA ZABRZE.

03.01.2019

NIGHT RUNNERS

20:20

RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

05.01.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

06.01.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

06.01.2019

ROLKI

10:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

06.01.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE (ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH).

09.01.2019

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

10.01.2019

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

10.01.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

11.01.2019

LEGO 16:15 DZIECI (4-5 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

11.01.2019

TANIEC 19:00 KARNAWAŁOWY KURS TAŃCA DLA DOROSŁYCH, DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A. (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

11.01.2019

AQUAFITNES 20:00 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

12.01.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

12.01.2019

FITNES 11:30 KLUB ARKADIAFIT UL.  STAROMIEJSKA 72.

14.01.2019

MALI MEDYCY 18:30 DZIECI (6-8 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

14.01.2019

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

15.01.2019

ART. INSPIRACJE 17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

16.01.2019

ZRĘCZNE ŁAPKI 17:00 DZIECI (4-5 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

17.01.2019

ART. ENGLISH 16:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

17.01.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

18.01.2019

BALET 17:15 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

18.01.2019

ROLKI 18:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH PODSTAWY JAZDY, ARENA ZABRZE.

18.01.2019

ROLKI 19:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH PODSTAWY JAZDY, 
 MIEJSKIEJ/FREESTYL, ARENA ZABRZE.

18.01.2019

ROLKI 20:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH FITNES NA ROLKACH, 
 ARENA ZABRZE.

19.01.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

20.01.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

20.01.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

20.01.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE (ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH).

21.01.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

22.01.2019

ART. INSPIRACJE 18:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

23.01.2019

SZKRABY 17:45 DZIECI (2-3 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

24.01.2019

KONSTRUKTORZY 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

24.01.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

25.01.2019

JOGA 20:00 SYNARGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).
26.01.2019

BIEGANIE

9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

27.01.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

27.01.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

27.012019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE (ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH).

28.01.2019

MALI MEDYCY 18:30 DZIECI (6-8 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

28.01.2019

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

29.01.2019

ART. INSPIRACJE 17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

30.01.2019

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

31.01.2019

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

31.01.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).