PLAN ZAJĘĆ W KWIETNIU 2019

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

01.04.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (4-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

02.04.2019

ART. INSPIRACJE

17:00

DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

03.04.2019

MTB 16:30 KOLARSTWO MTB DLA DZIECI OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LESNE).

03.04.2019

ZRĘCZNE ŁAPKI 17:00 DZIECI (4-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

03.04.2019

WSPINACZKA

18:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI - ZS NR 10 UL. CHPINA 26.

03.04.2019

ROLKI 19:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH -  ARENA ZABRZE.

03.04.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

04.04.2019

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

04.04.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

04.04.2019

NIGHT RUNNERS 17:00 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

05.04.2019

LEGO 16:15 DZIECI (4-5 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

05.04.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH -  ARENA ZABRZE.

05.04.2019

AQUAFITNESS 20:00 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

05.04.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH -  ARENA ZABRZE.

06.04.2019

KOLARSTWO SZOSOWE 9:00 PARKING KOMPLEKSU REKREACJI AQUARIUS KOPERNIK.

06.04.2019

NORDIC WALKING 9:30 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

06.04.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

06.04.2019

WSPINACZKA 12:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI - ZS NR 10 UL. CHPINA 26.

08.04.2019

JUDO 16:45 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

09.04.2019

PIŁKA RĘCZNA 14:45 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (9-11 LAT), HALA SPORTOWA 'POGOŃ ZABRZE' UL. WOLNOŚCI 406 - ZBIÓRKA W HOLU OBIEKTU. ZAJĘCIA POPROWADZI I TRENER I DRUŻYNY - RASTISLAV TRTIK (NMC GÓRNIK ZABRZE - PARTNER AZ).

09.04.2019

PIŁKA NOŻNA 16:15

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (12-14 LAT), ARENA ZABRZE UL. ROOSEVELTA 81 - ZBIÓRKA POD BRAMĄ NR 1. ZAJĘCIA POPROWADZI II TRENAR I DRUŻYNY - MAREK KASPRZYK (GÓRNIK ZABRZE - PARTNER AZ).

 

09.04.2019

ART INSPIRACJE 19:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

10.04.2019

MTB 16:30 KOLARSTWO MTB DLA DZIECI OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LESNE).

10.04.2019

KONSTRUKTORZY 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

10.04.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

11.04.2019

ZAJĘCIA KREATYWNE DI 19:00 DZIECI (11-14 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

11.04.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

11.04.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).
12.04.2019

BALET

17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

12.04.2019

ROLKI 19:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FREESTYLE SLALOM,
-  ARENA ZABRZE.

12.04.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH
-  ARENA ZABRZE.

13.04.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

13.04.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

24.04.2019

FITNESS 19:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

17.04.2019

ACTIVE WALK 19:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

14.04.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

14.04.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

14.04.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE (ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH).

15.04.2019

TANIEC 16:15 'TAŃCZĘ Z MAMĄ TAŃCZĘ Z TATĄ' (DZIECI 2-4 LAT) DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

15.04.2019

JUDO 18:30 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

16.04.2019

ART. INSPIRACJE 17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

17.04.2019

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

17.04.2019

ROLKI 19:00 PODSTAWY JAZDY DLA DOROSŁYCH, ARENA ZABRZE.

17.04.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

18.04.2019

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

18.04.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

18.04.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

19.04.2019

LEGO 17:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

19.04.2019

ROLKI 19:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH FREESTYLE SLALOM, ARENA ZABRZE.

19.04.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH FITNESS NA ROLKACH, ARENA ZABRZE.

20.04.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

24.04.2019

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

24.04.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

25.04.2019

ART ENGLISH 16:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

25.04.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

25.04.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

26.04.2019

JOGA 20:00 SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU, UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

27.04.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

29.04.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (4-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

30.04.2019

ART. INSPIRACJE 19:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).