PLAN ZAJĘĆ WE WRZEŚNIU 2018

Administrator Dnia .

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

01.09.2018

MTB 10:00 RAJD ROWEROWY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, PARKING ZS NR 10 W ZABRZU UL. CHOPINA 26.

02.09.2018

KOLARSTWO SZOSOWE

9:00

PARKING KOMPLEKSU REKREACJI AQUARIUS.

03.09.2018

MTB 14:00 WYCIECZKA ROWEROWA (DZIECI 9-13 LAT), BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (RÓG ULIC CZOŁGISTÓW/MATEJKI).

04.09.2018

TANIEC 16:45 GIMNASTYKA TANECZNA DLA SENIORÓW, DOM HARCERZA,UL. WOLNOŚCI 350 A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

05.09.2018

WSPINACZKA

18:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 W ZABRZU UL. CHOPINA 26.

06.09.2018

NORDIC WALKING 17:30 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

06.09.2018

WSPINACZKA 18:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 W ZABRZU UL. CHOPINA 26.

06.09.2018

ACTIVE WALK 19:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

06.09.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

08.09.2018

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

08.09.2018

MTB 10:00 WYCIECZKA ROWEROWA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

08.09.2018

FITNES 12:00 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

10.09.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

11.09.2018

MTB 16:30 RAJD ROWEROWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LEŚNE).

12.09.2018

TANIEC 20:00 KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH,  DOM HARCERZA,UL. WOLNOŚCI 350 A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).  

13.09.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

15.09.2018

SZACHY 10:00 TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, MIEJSKI OGRÓD BOTANICZNY - UL. PIŁSUDZKIEGO 60 (UKS MAT GRZYBOWICE - PARTNER AZ).

18.09.2018

MTB 16:30 RAJD ROWEROWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LEŚNE).

20.09.2018

NORDIC WALKING 17:30 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

20.09.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).
21.09.2018 AQUAFITNESS

20:00

BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

23.09.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

23.09.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

23.09.2018

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

24.09.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

25.09.2018

AERIAL YOGA 17:00 AERIAL YOGA DLA DZIECI (7-9 LAT) SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

27.09.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

28.09.2018

JOGA 20:00 SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

30.09.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

30.09.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

30.09.2018

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).