PLAN ZAJĘĆ W MAJU 2018

Administrator Dnia .

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

03.05.2018

NIGHT RUNNERS

20:20

RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

05.05.2018

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

05.05.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

05.05.2018

MTB

10:00

WYCIECZKA ROWEROWA DLA DZIECI - KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

05.05.2018

ROLKI

10:00

GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

07.05.2018

MALI MEDYCY 18:30 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

08.05.2018

CAPOEIRA 19:00

(DZIECI 5-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

09.05.2018

LABORATORIUM DR ŁODYGI 18:00 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

10.05.2018

MTB 16:30 DLA DZIECI - PARK ROTMISTRZA PILECKIEGO - POMNIK
Z przyczyn od nas niezależnych odwołujemy zajęcia z kolarstwa MTB dla dzieci zaplanowane na czwartek 10.05.2018. 
Za niedogodności przepraszamy.

10.05.2018

SZKRABY 17:00 (DZIECI 1-2 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

10.05.2018

NORDIC WALKING 18:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

10.05.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

11.05.2018

JUDO 16:15

(DZIECI 3-4 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

11.05.2018

AQUA FITNES 20:00 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

12.05.2018

NORDIC WALKING 9:00 ROKITNICA - OBOK SKLEPU ROKITA.

12.05.2018

MTB 10:30 DZIECI 9 - 13 LAT - BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (RÓG UL. CZOŁGISTÓW/MATEJKI).

12.05.2018

FITNES 11:30

KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72

12.05.2018

ACTIVW WALK 12:30 KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72

13.05.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

13.05.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

14.05.2018

TANIEC 16:00 DZIECI DO 4 ROKU ŻYCIA - DOM HARCERZA UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

14.05.2018

DESTINATION IMAGINATION 18:30 KREATYWNE ZAJĘCIA (DZIECI 6-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

14.05.2018

AQUA FIT 19:10 BASEN SP 1 UL. SPORTOWA 5 (PROGRESSFITNESS - PARTNER AZ).

14.05.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

15.05.2018

ART. INSPIRACJE 19:00 (DZIECI 7-9 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

16.05.2018

ŚPIEW 17:15 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

16.05.2018

AQUA SLIM 20:10

BASEN SP 1 UL. SPORTOWA 5 (PROGRESSFITNESS - PARTNER AZ).

17.05.2018

MTB 16:30 DLA DZIECI - OS. MŁODEGO GÓRNIKA - DELIKATWSY LEŚNE.
Chwilowo przegrywamy z pogodą.
Jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejsze zajęcia z kolarstwa MTB dla dzieci zaplanowane na godzinę 16:30 na Os. Młodego Górnika.
Przyszły tydzień zapowiada się dużo lepiej, pojeździmy więcej.
22.05 godzina 16.30 Os. Młodego Górnika zbiórka pod sklepem Delikatesy Leśne
24.05 godzina 16.30 Park Rotmistrza Pileckiego – zbiórka pod pomnikiem
17.05.2018 SZKRABY 17:45 (DZIECI 2-3 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).
17.05.2018 NORDIC WALKING 18:00

KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

17.05.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

18.05.2018

JUDO 17:00 (DZIECI 5-6 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

19.05.2018

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

19.05.2018

MTB 10:30 DZIECI 9 - 13 LAT - BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (RÓG UL. CZOŁGISTÓW/MATEJKI).

21.05.2018

MALI MEDYCY 18:30 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

22.05.2018

ART. INSPIRACJE 18:00 (DZIECI 3-4 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

23.05.2018

LABORATORIUM DR ŁODYGI 18:00 (DZIECI 5-7 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

23.05.2018

WSPINACZKA 18:00 DLA DZIECI - ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

24.05.2018

SZKRABY 17:00 (DZIECI 1-2 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

24.05.2018

WSPINACZKA 18:00 DLA DZIECI - ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

24.05.2018

NORDIC WALKING 18:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING

24.05.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

25.05.2018

JUDO 16:15 (DZIECI 3-4 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

25.05.2018

JOGA 20:00 "SYNERGIA" PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

26.05.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA,  ARENA ZABRZE.

26.05.2018

SZACHY 10:00

TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I DOROSŁYCH - MIEJSKI OGRÓD BOTANICZNY UL. J. PIŁSUDSKIEGO 60.

Szczegóły turnieju i zapisy znajdzesz tu

26.05.2018

MTB 10:00 DZIECI 9 - 13 LAT - PARKING ZS NR 10 W ZABRZU UL. CHOPINA 26.

26.05.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ZAAWANSOWANA,  ARENA ZABRZE.

28.05.2018

DESTINATION IMAGINATION 18:30 KREATYWNE ZAJĘCIA (DZIECI 6-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

28.05.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV - UL. JANA III SOBIESKIEGO 6.

29.05.2018

AERIAL YOGA 17:00 DLA DZIECI (13 LAT I WIĘCEJ) - "SYNERGIA" PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

29.05.2018

CAPOEIRA 19:00 (DZIECI 5-8 LAT) STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

31.05.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).