PLAN ZAJĘĆ W GRUDNIU 2018

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

01.12.2018

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

01.12.2018

BIEGANIE

9:30

STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

01.12.2018

WSPINACZKA 12:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

03.12.2018

TANIEC 16:15 TAŃCZĘ Z MAMĄ TAŃCZĘ Z TATĄ (ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 2-3 ROKU ŻYCIA), DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A. (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

03.12.2018

MALI MEDYCY

18:30 DZIECI (6-8 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

03.12.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

04.12.2018

ART. INSPIRACJE 17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

05.12.2018

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

05.12.2018

WSPINACZKA  18:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

06.12.2018

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (6-8 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

06.12.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

07.12.2018

LEGO 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

07.12.2018

AQUAFITNES 20:00 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

08.12.2018

BIEGANE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

10.12.2018

JUDO 18:00 DZIECI (6-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

10.12.2018

TANIEC 18:00 TAŃCZĄCE BRZDĄCE (ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 4-6 ROKU ŻYCIA), DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A. (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

10.12.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

11.12.2018

BALET 18:00 DZIECI (6-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

12.12.2018

ZRĘCZNE ŁAPKI 17:00 DZIECI (4-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

13.12.2018

ART. ENGLISH 16:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

13.12.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

14.12.2018

SZKRABY 10:00 DZIECI (2-3 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

15.12.2018

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".
17.12.2018 ŚPIEW

19:30

DZIECI (11-14 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

18.12.2018

DESTINATION IMAGINATION 19:00 DZIECI (6-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

19.12.2018

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

20.12.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

22.12.2018

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

22.12.2018

FITNES 11:30 KLUB ARKADIAFIT UL.  STAROMIEJSKA 72.

22.12.2018

ACTIVE WALK 12:30 KLUB ARKADIAFIT UL.  STAROMIEJSKA 72.

27.12.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

29.12.2018

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).