PLAN ZAJĘĆ W PAŹDZIERNIKU 2018

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

01.10.2018

JUDO 18:30 DZIECI (6-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

02.10.2018

ART. INSPIRACJE

19:00

DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

03.10.2018

ACTIVE WALK 17:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

03.10.2018

WSPINACZKA 18:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 W ZABRZU UL. CHOPINA 26.

04.10.2018

MTB

15:30 WYCIECZKA ROWEROWA DLA DZIECI (9-13 LAT), BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (RÓG ULIC CZOŁGISTÓW/MATEJKI).

04.10.2018

ART. ENGLISH 17:00 DZIECI (4 LATA), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

04.10.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

05.10.2018

LEGO 18:00 DZIECI (7-8 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

05.10.2018

JOGA 20:00 SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

05.10.2018

AQUAFITNES 20:00 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

06.10.2018

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

06.10.2018

MTB 10:00 WYCIECZKA ROWEROWA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

06.10.2018

WSPINACZKA 12:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 W ZABRZU UL. CHOPINA 26.

07.10.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

07.10.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

07.10.2018

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

08.10.2018

TANIEC 16:15 TAŃCZĘ Z MAMĄ, TAŃCZĘ Z TATĄ ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 2 DO 4 ROKU ŻYCIA,  DOM HARCERZA,UL. WOLNOŚCI 350 A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).  

08.10.2018

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (6-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

09.10.2018

BALET 18:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

10.10.2018

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

10.10.2018

FITNES 17:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

11.10.2018

MTB 15:30 WYCIECZKA ROWEROWA DLA DZIECI (9-13 LAT), BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH (RÓG ULIC CZOŁGISTÓW/MATEJKI).

11.10.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

12.10.2018

BALET 18:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).
12.10.2018 JOGA

20:00

SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

13.10.2018

MTB 10:00 RODZINNY RAJD ROWEROWY, KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

13.10.2018

BIEGANIE 16:15 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

15.10.2018

MALI MEDYCY 18:30 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

15.10.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV JANA III SOBIESKIEGO 6.

16.10.2018

ART. INSPIRACJE 19:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

17.10.2018

SZKRABY 17:45 DZIECI (2-3 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

18.10.2018

ART. ENGLISH 16:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

18.10.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

19.10.2018

BALET 17:15 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

19.10.2018

JOGA 20:00 SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

20.10.2018

BIEGANIE 16:15 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

21.10.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

21.10.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

21.10.2018

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

22.10.2018

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (6-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

23.10.2018

DESTINATION IMAGINATION 19:00 KREATYWNE ZAJĘCIA, DZIECI (6-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

24.10.2018

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

25.10.2018

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

26.10.2018

BALET 17:15 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

27.10.2018

MTB 10:00 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

27.10.2018

BIEGANIE 16:15 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

28.10.2018

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

28.10.2018

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

28.10.2018

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

29.10.2018

SPINNING 19:30 KLUB ACTIV UL. JANA III SOBIESKIEGO 6.

30.10.2018

AERIAL YOGA 17:00 DLA DZIECI (POWYŻEJ 16 LAT) SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).